Profesyonel Klima Servisi

Profesyonel

Klima Bakımı ve Onarımı

Garantili

Garantili Klima Servisi

Kaliteli

Klima Bakım ve Onarım Merkezi

Orjinal Parça

Klima Bakım ve Onarım Merkezi

Hızlı Servis

Klima Bakım ve Onarım Merkezi

Güvenilir

Klima Servisi 34

Beyaz eşyalar, oldukça önemli ve hayat kalitesini yükselten eşyalardır. Bir ev hanımın saatlerce uğraşıp yapacağı işi beyaz eşya kendisi hallederek hanımların zamanını çalmamaktadır.

Üstelik bazı beyaz eşyalar var ki, onların yaptığını bir insanın yapması çok zordur. Buna en güzel örnek buzdolabıdır. Kışın hava çok sıcak olmadığı için geleneksel yöntemlerden biri olan balkonda soğutma kullanılabilir.

Fakat bu bile yiyeceği çok fazla muhafaza etme imkânı sağlamaz. Öte yandan yazın yiyecekleri bozulmadan saklamanın hiçbir yolu yoktur ve buzdolabına ihtiyaç vardır.

Buzdolapları, zaman içerisinde gelişerek birçok özelliğe sahip olmuştur. Piyasada birçok buzdolabı çeşidi bulunmaktadır. Bireyler de ihtiyaçları ve bütçeleri doğrultusunda kendilerine en uygun olan buzdolabını satın almaktadır.

Zaman zaman her beyaz eşya arızalanabilir ya da eskisine oranla düşük performans gösterebilir. Genellikle şikâyet edilen konulardan biri beyaz eşyaların koku yapmasıdır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı kötü koku yayabilmektedir.

Örneğin buzdolabının kötü kokmasının sebebi içinde kalan çürümüş bir yiyecek olabileceği gibi, motorunda ya da bir parçasında meydana gelen arızadan dolayı da olabilir.

Bunu anlamak için de teknik servisler hizmet vermektedir. Bu servislerden biri olan klima servisi beyaz eşyanın sorununu en kısa sürede doğru olarak tespit etmektedir.

Bunun sebebi de çalışanlarının işinde çok iyi olmasıdır. Servis desteği ya da herhangi bir soru için dahi çağrı merkezi aranarak bilgi alınabilir.

Klima Servisimiz 0216 471 59 56